Okolopražské psí výlety

Tak kam vyrazíme příště? Déšť, vítr ani zima nás neděsí, polykáme kilometry!

Z diskuze...

Statistika

kam vyrazíme?

Sobota 12. nebo lépe neděle 13.1.

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8537":
LuckaBenji
No, 25 km fakt v sobotu endám, večer musím být při smyslech, chovat se společensky a konverzovat v angličtině...tak to asi fakt nepude. Tak písni,jak sjet se s Terkou dohodli,já bych šla nejdýl 15 km, ale klidně jděte, my si přinejhorším dáme Krčák bo tak, to je taky adrenalínek.
____________________________
Benjiková
Majky_pointr
No, vzhledem k tomu, že je stejně brzo tma, dýl to nemá cenu. Opravdu v lese po slepu nechodím. Nehodlám se zabít.smileyOvšem my možná pojedem v SO za Terkou, abychom dostáli slibu a šli ten 25km výletík, kterej se kvůli nudlajícímu Cerikovi a blijící mně musel zrušit. Ale zatím je to jen v jednání, takže nevim jak to bude. Ale určo dáme vědět.smiley
LuckaBenji
Aha, já mám v sobotu divadelní premiéru, musela bych být opravdu nejpozději ve čtyři, v půl páté doma. Takže sobota - ale něcö kratšího. Do deseti, dvan¨ácti kilometrů...Něco vymyslíme!
____________________________
Benjiková
Majky_pointr
Hele, ale Adla by měla mít v SO tu oslavu narozek ne? A my máme v NE agility.smiley Takže já hlasuju pro SO, ta je na procházky lepší.
LuckaBenji
Nevyrazí někdo někam příští víkend? V sobotu můžu jen kratší prochajdu, tak do tří, tj velmi okolopražskou, v neděli i dál.Návrhy se vítají!!!
____________________________
Benjiková

 
Tak co, jak se vám tu líbí?