Okolopražské psí výlety

Tak kam vyrazíme příště? Déšť, vítr ani zima nás neděsí, polykáme kilometry!

Z diskuze...

Statistika

TIPY NA VÝLETY

Ze Srbska na Ameriku a zpět

Této procházky se z Výletníků zúčastnil jen Benji, vkládáme ji tedy sem jako tip na další, hojněji obsazenou procházku. Trasa měří cca 16 km (když se tedy neztratíte).
Lucka se už dávno domlouvala s chovatelkou Artíka a svou kamarádkou Martinou na nějakém společném kokřím výletu, rozhodnutí nakonec padlo na 1. ledna, tedy Nový rok, protože Jak na Nový rok, tak po celý rok - a co může být lepší než psí prochajda?  
Kokrů šlo celkem 6 - kromě Benjiho ještě Mark, Elina, Máša, Terinka a Berry, krom nich ještě zlaťanda Bonnie. Dojeli jsme do Srbska, tam jsme vyskákali z auta, na psí vkus strašně dlouho se chystali, kšírovali a tak - a pak jsme konečně vyrazili, do kopce, směrem k Bubovickým vodopádům. Za vesnicí  byli psi  vypuštěni, tedy většina. Vodopády byly krásně zmrzlé, pěkně to klouzalo.
Nad nimi jsme ale měli odbočit po žluté značce na Velkou Ameriku, jenže odbočka pořád nikde. Šli jsme dál a dál, do kopce, pak bučinou, kde jsme potkali dogtrekkaře s choďákem a krašákem (jediný kolemjdoucí, co se na nás okšírované paničky nekoukal divně), pak jsme našli i rozcestí, ale ne naši odbočku. A byli jsme ztracení, navíc přikšírovaní, protože jsme šli kus po silnici a nepřehledným terénem. Po chvíli diskuze nad mapou jsme se rozhodli jít po neznačených cestách přibližně ve směru nenalezené žluté - a po cca hodince bloudění se povedlo, po bloudění pustým lesem jsme narazili i na značku, viděli zdálky Karlštejn...
...a došli k té Americe, tedy nejprve k Mexiku.Pak jsme došli k té kýžené Americe, vyfotili se (Lucka hrdinně šla skoro ke kraji) a vyrazili jsme zpátky, kolem Malé Ameriky.
Už jsme docela spěchali, takže to bylo spíš jak nácvik caniscrossu, klus do kopce a z kopce, doběhli jsme dolů, zjistili, kudy to vlastně vedla ta značka, co jsme po ní měli jít - a pak už jsme byli v Srbsku, naskákali do auta a vyrazili.
Teď už tedy víme kudy, takže můžeme vyrazit!
Žádné komentáře
 
Tak co, jak se vám tu líbí?