Okolopražské psí výlety

Tak kam vyrazíme příště? Déšť, vítr ani zima nás neděsí, polykáme kilometry!

Z diskuze...

Statistika

kde jsme byli

Protože asi nejsme normální, protože nám nestačí obejít třikrát za den panelák, protože rády týráme psy nejen pohybem, ale ičerstvým vzduchemn, vyjely jsme výletovat!
Kdo my? No my, boxerová a kokrová:-)) s kokrem a boxerem, samozřejmě:)
výlet, který podnikli Benji s Cedrikem. Z Berouna přes Tetín, Kodu, Srbsko a Svatého Jána znovu do Berouna aneb z kopce do kopce a za zvířátky.
Zapsal Benji.
2. ročník Artovy memoriálové procházky se letos po peripetiích s podzimním počasím konal až 1.listopadu, ale moc jsme si to užili. Na startu (vycházelo se z obce Pohoří) se sešli Benjikovi, Majkýskovi, Žufrikteam, Bea a Sendy, celkem 7 lidí (včetně Jindry) a 7 psů.
Posledni komentare
02.11.2008 23:02:40: To máš pravdu, to nebude problém. Kor když mám psí pohon a koupila jsem ten starší kočár s nafuk kol...
Na cca 20 km pouť za spadaným listím a kameny se vydali Cedrik s Benjim.
Posledni komentare
01.11.2008 17:22:59: Byla to nádhera!!!!!! Díky za tak krásný výletsmiley, mimochodem, tímto výletem jsme se s Cedrikem dos...
V sobotu se Majkýskovci a Žufrikovci zúčastnili procházky, kterou pořádali Hafani z Berounska.
Posledni komentare
25.10.2008 11:07:13: Proč by si nás měla zklamat? smiley${1} To je přece šumák.
25.10.2008 00:07:10: Bohužel asi vás zklamu, ale Luckou jsem se inspirovat nenechala. Tu inspiraci mi dohodil někdo úplně...
Tohohle zbrusu nového  podzimního trekku se zúčastnili Benjikovi a Žufrikovi, měřil 44 km a byl moc povedený, tedy až na noční chlad v chatičkách:-).
Okolopražské procházky o délce cca 25 km se zúčastnili Benjikovi, Bea a jako host Ingrid se Sendy - a užili si to.
Stejně jako Šlapanice i tento trekk šli pouze Žufrikovci, takže zájemci o článek ať mrknou k nim na stránky. Fotečky přidáváme do naší galérky.
Jelikož my, kvůli Jitce, která nerozvážně v dubnu otěhotněla, nemůžem courat po všech možných i nemožných trecích, museli ostatní na Hanáckou štreku vyrazit vlakem. Chápeme, že to bylo dost náročné a slibujem, že příště už určo pojedem. Ale protože vás nechcem ochudit o zážitky z této akce, článek a fotky jsme si vypůjčili od našich klubových kolegů, kteří se zúčastnili.
Další ofiko akce, které se účastnil někdo z naší skupinky, byl Šlapanický dogtrekking. Bohužel nakonec tam jeli jen Žufrikovci, takže povídání od nás nebude, ale kdo si chce počíst, ať mrkne k nim na stránky. V galérce jsou ale fotky, tak se můžete aspoň podívat, jak to tam vypadalo.
1  
2  
3  
 
Tak co, jak se vám tu líbí?