Okolopražské psí výlety

Tak kam vyrazíme příště? Déšť, vítr ani zima nás neděsí, polykáme kilometry!

Z diskuze...

Statistika

kde jsme byli

2.Artův memoriál 1.11.08

2. ročník Artovy memoriálové procházky se letos po peripetiích s podzimním počasím konal až 1.listopadu, ale moc jsme si to užili. Na startu (vycházelo se z obce Pohoří) se sešli Benjikovi, Majkýskovi, Žufrikteam, Bea a Sendy, celkem 7 lidí (včetně Jindry) a 7 psů.
Vycháazeli jsme za neskutečně slunečného počasí, mlha zůstala kdesi v údolí, celou dobu bylo krásně a teplo. Šli jsme pomalu, vychutnávali si podzimně barevný les - a taky se musely brát ohledy na Majkýskovou, která je teď dva v jednom a na Bustyho, který je štěně (o Žufrikové s chřipkou nemluvě). Psiska tentokrát běhala na volno, šlo přece jen o procházku a v takhle malém počtu je lze dobře hlídat, cesta vedla vesměs lesem, po lesních měkkých cestách, krom dvou ministoupání po rovině - a když už se stavělo k odpočinku, vyskytly se pařezy. Cestou z Pohoří přes Gryblu a Skalsko zpět na Pohoří jsme míjeli i rybník Markvart, kde se psi vykoupali a zaplavali si pro klacíčky, dokonce i prcek Busty se smočil, všichni pak moc pěkně smrděli bahnem. Na programu byly i ,kulturní vložky jako Bojarovo panáčkování a hra Lucka píská a píská, přibíhají postupně všichni psi, jen Benji je na druhé straně louky stižen hluchotou, pak taky na schovávanou - bohužel Ančí nikdo nehledal, natož pak Žufrik...Cestou jsme nepotkali málem ani nohu, jen dvě pejskařky s ovčounem a obr vlkodavem. Procházku jsme zakončili posezením u Benjikových, pojídáním všeho možného včetně bramboráčků (a jablek, že Bojare), bylo nám dobře - už se moc těšíme na další ročník, který už zase bude delší, jen trasu přizpůsobíme kočárku s Jindrou, ale to nebude problém:-)
Poslední komentáře
02.11.2008 23:02:40: To máš pravdu, to nebude problém. Kor když mám psí pohon a koupila jsem ten starší kočár s nafuk kol...
 
Tak co, jak se vám tu líbí?