Okolopražské psí výlety

Tak kam vyrazíme příště? Déšť, vítr ani zima nás neděsí, polykáme kilometry!

Z diskuze...

Statistika

kde jsme byli

Fuf-trekk

Tentokrát jsme vyrazili až za Vyškov, na návštěvu Fufíkovců a na soukromý trekk jihomoravským krajem. Z výletníků jeli téměř všichni - Majky, Bojar, Benji, Cedrik a pitka Arwen. Chyběly jen bíglice, ale Adéla je bohužel stále nechodící, takže snad půjdou příště.
Z Prahy se vyráželo dost brzo, už v 7 ráno, ale byla před námi 2,5 hodinová cesta, tak se není čemu divit. Cesta uběhla rychle a v půl 10 jsme parkovali u Fufíkovců před barákem. Krom nás a Fufíkovců šla ještě jedna slečna s kokršpanělem. Bohužel kokr byl dost problémovej a vyjížděl po všem, co se k němu přiblížilo. Jitka mu dokonce v jednu chvíli, kdy měla obličej v úrovni jeho hlavy (byl v náručí, kde byl zbytečně dost často) řekla, ať si zkusí jí kousnout, že ho pak kousne taky. Asi to pochopil a ani se nehnul. Dobře udělal, bylo by zle.

Trasa byla 27km a vedla polema, část lesem a část i po asfaltce, ale tomu se bohužel nevyhnem. Šlapalo se suprově, pesáci táhli a občas byli i vypuštěni na volno, aby se odreagovali. Pole byla plná zajíců a jiné drzé zvěře, která se procházela, jako by se nechumelilo. Nejvíc to uvítala Jitka, protože Bojar se ukázal jako nadšenec pro honění zajíců. Absolutně neměl šanci se k některému i jen přiblížit, ale pohled na jeho sprintující špekatej zadek byl opravdu výbornej. Aspoň si pořádně zaběhal a byl spokojenej.

I ostatní byli spokojeni, krásně jsme se všichni unavili, u Fufíkovců pak dostali napít i najíst (to teda jen lidská část zájezdu) a mohlo se vyrazit na zpáteční cestu. Vzhledem ke svítící kontrolce baterky a docházejícímu benzinu ani ta nebyla nudná, ale vše dobře dopadlo a všichni dorazili v pořádku domů.

Už se těšíme na další takovýto trekk, stojí to vážně za to.

Žádné komentáře
 
Tak co, jak se vám tu líbí?