Okolopražské psí výlety

Tak kam vyrazíme příště? Déšť, vítr ani zima nás neděsí, polykáme kilometry!

Z diskuze...

Statistika

kde jsme byli

Jarní rozhýbání Posázavím 28.2.-1.3.2009

Protože asi nejsme normální, protože nám nestačí obejít třikrát za den panelák, protože rády týráme psy nejen pohybem, ale ičerstvým vzduchemn, vyjely jsme výletovat!
Kdo my? No my, boxerová a kokrová:-)) s kokrem a boxerem, samozřejmě:)
Od pžtku do neděle jsme byli v malé obcičce Barochov, která leží za Prahou a nic tam nejezdí...Vyvstal tedy problém: Jak se do Barochova dostat?! Naši otcové odmítli úlohu taxikáře a bohaté přítele s velkými kombíky taky nemáme. Nakonec ale situaci zachránila Lucka, domluvila se s kamarádkou Ignácovou (taky boxerovou, což je chvályhodné:) ) a tak jsme se tedy nakonec skutečně ocitli v Barochově a dokonce mezi prvními!

Následovalo sezení a upíjení piva, povídání a těšení se na sobotu. Po jedenácté jsme šli spát, šly jsme všechny, na pokoji nás totiž bylo víc:) Byly jsme tam my, Kristýna od polobulice Aranky a Alena od kříženky Nývy. Obě jsou správné a doufáme, že je brzo někde potkáme!

Ale zpět k tomu nejdůležitějšímu a to ke trati. Sobota byla dnem D. Trasa byla dlouhá přes 30 km, na cestách byl mokrý sníh a byl všude! Nakonec jsme ale nějak dolezli do hospody, tam se trochu vzpamatovali a vyrazili na druhou půlku. Poslední úsek jsme šli po silnicích a asfaltech, bylo jasné, že brzo bude tma, ale my nakonec byli rychlejší, než tma! Sněžný terén nám dal pořádně zabrat, o to je to lepší pocit, na suchu by to přece nebylo žádné rozhýbání:)

Víkend se prostě povedl!!! Super lidi, fajn penzion, vše pěkně vymyšleno:)
Žádné komentáře
 
Tak co, jak se vám tu líbí?