Okolopražské psí výlety

Tak kam vyrazíme příště? Déšť, vítr ani zima nás neděsí, polykáme kilometry!

Z diskuze...

Statistika

kde jsme byli

Srbsko - Bubovické vodopády

V sobotu 16.2. jsme vyrazili na procházku, kterou organizovaly naše členky Monča s Arwen. Za další Výletníky se zúčasnili: Benji, Bojar a Majky. Ale pejsků bylo víc, mnohem víc.:-) Kromě výše zmiňovaných to byli: hovík Huggy, zlaťák Žufrik, howavartí banda - Black, Ajka a Deuška, dobrmanka Besy a pitbullka Cindy, labrador Balů, RR Aisha, RR Ador, voříšek Čipera a kníračka Sára.
Plánovaná trasa z Berouna do Srbska vzala rychle za své, protože vedle cyklostezky se dá jít se 3 psy, ale ne s 16!!!! Jakmile se totiž rozkřiklo, že se chystá procházka, chtělo jít s náma čím dál tím víc lidí. Nakonec to byla třicetidvoučlenná výprava - půl na půl - 16 psů a 16 lidí.

Z obce Srbsko jsme vyrazili před půl 3, všichni psi na vodítku, ale jen dokud se neprošlo vesnicí a nezahli jsme k lesu. Pak byli pesáci vypuštěni a začlo velké běhání a seznamování. Za celou cestu nevznik ani jeden problém, nikdo se nesnažil nikoho sežrat a procházka probíhala v maximálním klidu. Občas se tedy pár psích účastníků šlo podívat, jestli se v blízkém okolí nenachází nějaké zviřátko, které chce trošku prohnat, ale jinak byl klid. Postup byl relativně pomalý, ale to se v takovémhle množství asi jinak nedá.

Výlet jsme zakončili cca po 3 hodinách, vrátili se k autům a rozjeli se do svých domovů. Ovšem se spoustou lidí a psů se navázala nová přátelství a určitě se zase někam vydáme.

Žádné komentáře
 
Tak co, jak se vám tu líbí?