Okolopražské psí výlety

Tak kam vyrazíme příště? Déšť, vítr ani zima nás neděsí, polykáme kilometry!

Z diskuze...

Statistika

kde jsme byli

Tetín 18.10.08 aneb výlet pod taktovkou Hafanů z Berounska

V sobotu se Majkýskovci a Žufrikovci zúčastnili procházky, kterou pořádali Hafani z Berounska.
Vycházelo se z Tetína na Kobu, Tobolku a zpět na Tetín. Počasí nám opravdu přálo, ač to tak hned nevypadalo, jelikož ze začátku byla dost mlha, ale nakonec jí vystřídalo podzimní sluníčko, které krásně prohřálo podzimní les.

Výletu se účastnilo 18 pesanů s páníky a abyste měli představu, kdo asi tak chodí na takovéhle akce, tady je souhrn: 3x labrador, 3x pointr (Majky je sice skoropointr, ale tak přihodíme ho k Hříbkům), 2x vizsla, 2x RR, 2x pitbul, 2x malý knírač, 1x český horský pes, 1x zlatý retrívr, 1x český fousek a 1x BOM. Jak je tedy vidět, zúčastnit se může kdokoli.

Byla to první ofiko akce Hafanů, tak se chtěla Monika vytáhnout a připravila občerstvení jak pro páníky tak pro psy a to v podobě dvou bábovek (pro lidi) a morkových pochoutek (pro psy). Všichi účastníci taky dostali diplomy. Moc za to děkujem, muselo to dát strašně moc práce a určo to stálo i nemálo penízků. Ovšem ten, kdo je zván na Artův memoriál ví, že to je původně nápad Lucky Benjikové, takže Monča se nechala trošku inspirovat.

Prochajda trvala asi 4 hodinky a všichni si to skvěle užili. Když jsme došli zpátky do Tetína proběhlo ještě separátní focení páníků s jejich pesany, aby měl každý svojí vlastní fotku.

Děkujem Monice za pozvání na procházku pořádanou "konkurenčním" výletovacím psím spolkem a doufáme, že zase někdy ona vyrazí s námi.

Poslední komentáře
25.10.2008 11:07:13: Proč by si nás měla zklamat? smiley${1} To je přece šumák.
25.10.2008 00:07:10: Bohužel asi vás zklamu, ale Luckou jsem se inspirovat nenechala. Tu inspiraci mi dohodil někdo úplně...
 
Tak co, jak se vám tu líbí?